Činnost SDH - 2011

VVH se uskutečnila 15.1.2011 od 1500

Přítomno 38 členů SDH Chlum a 4 hosté. Výroční schůze se zúčastnili zástupci okrskového sdružení, starosta okrsku Hlinsko  Michal Preisler  a velitel okrsku Hlinsko a člen  OSH Chrudim bratr Petr Stodola.

• 7.5. - Okrsková soutěž – Studnice, součást memoriálu Tomáše Vařečky
  • 14.5. - 110. výročí SDH Studnice, netradiční útok za použití PS-2, která byla pořízena v roce 2011. Byla zakoupena v bazaru v HB za 5000 Kč.
  • 10.6. - práce na vodě, dálková doprava vody, Studnice, Hamerská přehrada – Skála
  • 25.6. - Okresní kolo v požárním sportu – Otradov – 2.  místo – postup do krajského kola
  • 30.7. - Krajské kolo v požárním sportu – Mladkov – 6.  místo
  • 3.9. - 110. Výročí založení sboru SDH Vortová
  • 17-19. 9.  proběhlo školení šesti členů zásahové jednotky JPO 5 Chlum, v areálu Balda u Pličky v rámci přípravy řešení krizových situací v případě živelných pohrom. Součástí školení byla Zdravověda, záchrana tonoucího, vyprošťování, atd.
  • listopad – oprava PS 12 – oprava těsnění čerpadla

V rámci Zásahové jednotky JPO 5, bylo pořízeno zřizovatelem, kterým je město Hlinsko nové vybavení.

• Elektrocentrála,
  • kalové čerpadlo,
  • Halogenová svítilna,
  • 2 kusy prodlužovacích kabelů,