Činnost SDH - 2012

VVH se uskutečnila 14.1.2012 od 1400.

Přítomno 43 členů SDH Chlum a 5 hostů. Výroční schůze se zúčastnili zástupci okrskového sdružení, starosta okrsku Hlinsko  Michal Preisler  a velitel okrsku Hlinsko a člen  OSH Chrudim bratr Petr Stodola. Dále členové SDH Stan, starosta Milan Dvořák a pokladník Milan Bříza a člen České hasičské jednoty Hlinsko Kadlec Ladislav.

• 5.5. - Studnice, „Memoriál Tomáše Vařečky“ SDH Chlum obsadil 8. místo s časem 59,50 s.
  • 27.5.  - Okrskové kolo v požárním sportu v obci Košinov v rámci 60. výročí založení sboru. Oslav se zúčastnilo celkem 9 sportovních družstev, přičemž zvítězilo naše družstvo Chlum -1 a postoupilo do okresního kola.
  • 30.6. -  okresní kolo v požárním sportu – neplatný pokus při požárním útoku, družstvo SDH Chlum obsadilo celkové 5 místo.
  • 24.11. - námětové cvičení – „Použití ručních hasících přístrojů“ v areálu SDH Studnice.

• 8.4. - třetí ročník velikonočního turnaje v kulečníku.
  • 30. 4. -pálení čarodějnic.
  • 2.6. - Den dětí - Výlet do Liberece – DINO park, IQ park, Ještěd.
  • v období prázdnin proběhlo každonedělní promítání pro děti. Dataprojektor byl pořízen v první polovině roku 2012.

• 27.5. - pomoc při přípravách oslav 60-tiletého výročí založení sboru SDH Košinov.
  • Nové vchodové dveře do společenské místnosti. 2 ks, přičemž venkovní jsou připraveny k instalaci.
  • Namalování znaku SDH a stěnu hasičské zbrojnice, které provedl pan Václav Žampach.
  • SDH Chlum se podílel na výrobě překážek pro hasičský sport, které vlastní Okrsek Hlinsko.