Činnost SDH - 2013

VVH se uskutečnila15.1.2013 od 1700.

Přítomno 39 členů SDH Chlum a 10 hostů. Výroční schůze se zúčastnili zástupci vedení města Hlinska, paní starostka PhDr. Magda Křivanová a pan místostarosta Mgr. Dušan Boháč, zúčastnili se také zástupci  Okrskového sdružení, starosta okrsku Hlinsko  Michal Preisler  a velitel okrsku Hlinsko a člen  OSH Chrudim bratr Petr Stodola. Dále členové SDH Stan, Milan Dvořák, Milan Bříza a Jaroslav Hovorka, členové SDH Studnice  Ondřej Dopita a Aleš Picek  a člen ČHJ Hlinsko Kadlec Ladislav.

• 4.5. - Okrsková soutěž – Výročí 85. let SDH Stan, proběhla na sportovišti Vítanov - 9 členů
  • 11.5. - Studnice - Memoriál Tomáše Vařečky - 8 členů
  • 22.6. - Výročí SDH Řestoky - 8 členů

V rámci Zásahové jednotky JPO 5, bylo pořízeno zřizovatelem, kterým je město Hlinsko nové vybavení

• motorová pila,
  • teleskopický žebřík,
  • 6 ks nových helem

• 30.4. Pálení čarodějnic.

• společenská místnost "Zámeček" - na přelomu května a června byla vybudována příjezdová cesta, zámková dlažba a instalovány nové vchodové dveře.
  • koncem roku byla zahájena výstavba sociálního zařízení v místní hasičské zbrojnici.